reklama

Antyuser

0 Following 0 Followers
Syte głupki z Brukseli
antyuser 2670 days ago
- 0 + ślimak to ryba a ja dodam od siebie, że w Ue marchew to owoc, Polska nie ma dostępu do morza, a ogórek/banan ma mieć odpowiednie zakrzywienie żeby był...

W Polsce zatrudnienie spada (we wszystkich branżach) jak podaje Rzeczpospolita (nr 265) 52,3 tys w przyszłym roku osób zostanie zwolnionych jednak biurokracji nie ubywa, miało być pięknie a jest jak zwykle od nowego roku podwyżki (akcyza na węgiel) to aresztowali generała...
Mocium panie, Starosta Braniewski
antyuser 2689 days ago
- 0 + No nieźle nieźle. Niestety z prowincjonalnych politykierów nie zrobisz intelektualistów - wręcz przeciwnie powoli acz nie uchronnie każdy odkrywa siebie takim jaki jest
Obamomania Jana Marii Rokity!
antyuser 3787 days ago
- 1 + Hym, nie mam na imię Krzysztof :). Nie interesuje mnie Rokita ani jako dziennikarz ani jako polityk. Ten tekst ma raczej na celu zwrócenie uwagi na to jak media działają. I co tak na prawdę dla mediów jest istotne.
Media muszą zarabiać i dlatego tworzenie medialnych bytów jest celowe. Próbuje się na siłę tworzyć wrażenie, że jesteśmy w centrum, dodatkowo próbuje się dawkować poziom emocji przy okazji lecą reklamy i to jest główny cel tych wszystkich medialnych bytów.
A JMR wpisuje się w to znakomicie, próbuje zaistnieć wymyślając zjawisko pt. obamomania.
Baj Baj Wakacje, 30.08.2008
antyuser 3858 days ago
- 0 + No nie do końca tak jest jak piszesz. Z tego co wiem Janusz Piskorski był pracownikiem BCK/MDK i to zależy czy tytuł jest utworzony w ramach umowy o pracę tj. czy w obowiązkach miał taki zakres, czy też tytuł to była jego twórcza praca ale poza umową.
A dwa to dzieło jest chronione z mocy ustawy o prawie autorski niezależnie od zastrzeżenia.
Baj Baj Wakacje, 30.08.2008
antyuser 3859 days ago
- 1 + Ciekawe jaka ta imprez będzie bo ostatnio to lekka lipa wychodzi. Co do tytułu to faktycznie autorem jest Janusz Piskorski i jak pamiętam ta impreza była wymyślona i realizowana za jego czasów.
Widać, że obecnej ekipie z BCK brak pomysłów wiec czerpią od innych (tylko co po nich się można spodziewać, podobno zatrudnili w ramach kasy z uni samych rencistów, jest tam ich z 6?).
Śledztwo w sprawie wypadku starosty braniewskiego
antyuser 3889 days ago
- 1 + Ja też jestem przekonany, że jednak wiara Montera jest bez podstaw :)
Śledztwo w sprawie wypadku starosty braniewskiego
antyuser 3889 days ago
- 1 + jak się nie mylę to L.D. jest członkiem PO
Imieninowe życzenia
antyuser 3891 days ago
- 2 + I ja też się dołączam z życzeniami...

pzdr

ps. może nie wszyscy maja odwagę pisać ale za to są wiernymi czytelnikami i to na pewno się liczy