reklama
5
"(..)Anacka dodaje jednocześnie, że według jej informacji Braniewo jest pierwszym miastem powiatowym, które ma telefoniczne dyżury aptek w nocy.(..)"

Pan starosta znowu się popisał - w jednym z komentarzy do artykułu, ktoś przytomnie wskazuje iż korzyść z tej decyzji odniesie również pośrednio żona pana starosty. I już wiadomo, gdzie pan starosta ma mieszkańców - daleko...

Cywilizacja w Braniewie zanika. Leki będę (w miarę możliwości) kupował poza Braniewem.

Comments

  1. 0

    obserwator 3749 days ago Permalink

    Państwo Dziąg dobrze kombinują. Za jakiś czas wykręcą coś ze szpitalem i już wszystko co związane będzie z naszymi wymiocinami, gorączkami, zaparciami i rakami, by się tego pozbyć pogonimy do nich. Zatem mordy w kubeł bo gonić będziecie do Elbląga albo Olsztyna a stamtąd będą gonić z powrotem. Mało kto taki maraton wytrzyma. Albo puszczą mu nerwy, albo zerzre go to co siedzi w bebechach czy we łbie i samo nie chce wyleźć.Krótko mówiąc pokłony dla Rodziny Panów.Choć zawsze można inaczej i ja tak zrobię,bo muszę.Tak mam przerąbane,iż z ich lecznictwa nie skorzystam bo i nie chcę. Gdybym zechciał to i tak przed wejściem będzie stał cieć z listą, który wypowie sakramentalne: pana tu nie obsługujemy i doda kulturalnie-poszedł won.Cała ta fabuła będzie oczywiście wyreżyserowana na Wajdę, ale nie zmienia to puenty. J.P.

Who Upvoted this Story