reklama
7
Lista kandydatów w wyborach 21.10.2007 do sejmu i senatu - nie widziałem na mieście wielu plakatów kandydatów a pewnie wielu mieszkańców chciało by wiedzieć na kogo można postawic krzyżyk:)



SEJM ------------------------

Lista - Nr - Nazwisko i imiona - Komitet wyborczy

20 - 2 - GINTOWT-DZIEWAŁTOWSKI Witold Józef - LiD

20 - 9 - PSZENNY Adam Wiesław - LiD

20 - 4 - JANCZUK Danuta Anna - LiD

20 - 13 - NAŁĘCZ Stanisław Romuald - LiD

20 - 10 - SMOŁOŃSKI Zygmunt - LiD

20 - 16 - CIEŚLIŃSKI Paweł Stanisław - LiD

20 - 11 - ZABŁOCKI Wojciech - LiD

20 - 12 - GIERULSKI Janusz Andrzej - LiD

20 - 5 - NOSEWICZ Jan - LiD

20 - 1 - MAŃKUT Władysław - LiD

20 - 15 - KOZŁOWSKI Marian - LiD

20 - 14 - MARTYNOWICZ Jerzy Piotr - LiD

20 - 6 - POCHODAJ Bogdan - LiD

20 - 8 - BOCIAN Dariusz - LiD

20 - 7 - GÓRNA Katarzyna Teresa - LiD

20 - 3 - MIERZEJEWSKA Hanna - LiD

3 - 5 - SILICKA Róża - Liga Polskich Rodzin

3 - 9 - ZAGÓRSKA Sylwia Barbara - Liga Polskich Rodzin

3 - 7 - NOCNY Piotr Benedykt - Liga Polskich Rodzin

3 - 3 - TARNACKA Irena - Liga Polskich Rodzin

3 - 6 - MONGIAŁŁO Mieczysław Marcin - Liga Polskich Rodzin

3 - 13 - WIECHOWSKI Piotr Paweł - Liga Polskich Rodzin

3 - 15 - SKONIECZNY Paweł - Liga Polskich Rodzin

3 - 14 - ZAJKOWSKI Krzysztof Stefan - Liga Polskich Rodzin

3 - 10 - DURKA Teresa - Liga Polskich Rodzin

3 - 12 - LEJMANOWICZ Elżbieta Maria - Liga Polskich Rodzin

3 - 1 - PSZENNY Sławomir - Liga Polskich Rodzin

3 - 11 - MATYSZEWSKI Janusz - Liga Polskich Rodzin

3 - 4 - KUJAWSKA Beata Maria - Liga Polskich Rodzin

3 - 8 - PERGOŁ Ryszard - Liga Polskich Rodzin

3 - 2 - PAWELAK Kamil Piotr - Liga Polskich Rodzin

8 - 11 - WIELGOSZ Izabella Anna - PO

8 - 7 - DZIĄG Leszek Jan - PO

8 - 15 - KACZMAREK Henryk Józef - PO

8 - 2 - NAGUSZEWSKI Tadeusz - PO

8 - 8 - ROMANOWSKI Jerzy - PO

8 - 1 - LISEK Krzysztof - PO

8 - 12 - SOROKA Waldemar Józef - PO

8 - 13 - GŁOWACKA-KUTARBA Elżbieta - PO

8 - 10 - CIEŚLIŃSKI Piotr - PO

8 - 4 - ŻYLIŃSKI Adam Jacek - PO

8 - 6 - SYCZ Miron - PO

8 - 14 - PRZYBYLAK Piotr Wacław - PO

8 - 5 - WILLENBERG Sławomir Jan - PO

8 - 3 - KOPICZYŃSKA Alina - PO

8 - 9 - PIETRZYKOWSKI Krzysztof Stefan - PO

8 - 16 - NOWACZYK Grzegorz - PO

2 - 10 - FORYŚ Bartłomiej Marek - PPP

2 - 3 - ZEMBRZUSKI Zenon - PPP

2 - 7 - WOĹšNIAK Paweł Zbigniew - PPP

2 - 4 - DERWISZ Adam Mieczysław - PPP

2 - 5 - GOS Mirosław Adam - PPP

2 - 8 - MALINA Grzegorz - PPP

2 - 2 - LUBOWICKA Joanna Agnieszka - PPP

2 - 9 - GOGOLA Andrzej Alojzy - PPP

2 - 1 - SKIBNIEWSKA Martyna Mieczysława - PPP

2 - 6 - GLIWKA Tomasz - PPP

2 - 11 - ŁUNIESKA Ewelina Teresa - PPP

10 - 13 - KIERSZ Zygmunt Emilian - PSL

10 - 7 - NOWAKOWSKA Teresa - PSL

10 - 5 - BRZEZIN Gustaw Marek - PSL

10 - 10 - NAŁĘCZ Ryszard - PSL

10 - 2 - ŻUCHOWSKI Piotr - PSL

10 - 9 - JANIK Bożena - PSL

10 - 1 - ŻELICHOWSKI Stanisław - PSL

10 - 4 - MALINOWSKI Sławomir Waldemar - PSL

10 - 8 - TRĄPCZYŃSKI Roman - PSL

10 - 11 - TOMASZEWSKI Kazimierz - PSL

10 - 15 - SUGALSKI Zenon - PSL

10 - 16 - BOGDANOWICZ Władysław - PSL

10 - 3 - ANDRZEJEWSKA Zofia - PSL

10 - 6 - POPIEL Stanisław - PSL

10 - 14 - KOGUT Roman - PSL

10 - 12 - CHABROS DUSZA Regina - PSL

6 - 7 - ORWAT Zbigniew - PiS

6 - 9 - KLIMCZAK Feliks - PiS

6 - 16 - WALUK Michał - PiS

6 - 6 - BRODNICKI Piotr - PiS

6 - 3 - WISZOWATY Bogdan - PiS

6 - 5 - BABALSKI Zbigniew - PiS

6 - 14 - MAKOWSKI Jerzy Wojciech - PiS

6 - 12 - DARSKI Lech Andrzej - PiS

6 - 11 - GOLDER Marian - PiS

6 - 2 - SUMARA-DOLEJĹ I Marta Marianna - PiS

6 - 1 - KRASULSKI Leonard Seweryn - PiS

6 - 10 - POLAŃSKI Marek Józef - PiS

6 - 15 - KOWSZYŃSKI Paweł Andrzej - PiS

6 - 8 - PIOTROWICZ Dariusz Wojciech - PiS

6 - 13 - PAWLIK Jacek Roman - PiS

6 - 4 - GAJEWSKA Karolina - PiS

15 - 9 - OPAŁKA Paweł Szczepan - Samoobrona

15 - 2 - OŁDAKOWSKI Adam - Samoobrona

15 - 7 - KAŁUŻNY Ryszard Grzegorz - Samoobrona

15 - 10 - JANKOWSKA Agnieszka Anna - Samoobrona

15 - 11 - URBAN Anna Marlena - Samoobrona

15 - 4 - LITWIN Zbigniew - Samoobrona

15 - 12 - STAFIEJ Wiesław Aleksander - Samoobrona

15 - 14 - SOKOŁOWSKI Andrzej - Samoobrona

15 - 13 - LEMIERSKA Bożena - Samoobrona

15 - 8 - SAŁATA Tomasz - Samoobrona

15 - 5 - SADOWSKI Józef - Samoobrona

15 - 6 - KRAŚNIAŃSKI Lech - Samoobrona

15 - 1 - ROCHNOWSKA Renata Maria - Samoobrona

15 - 3 - KŁOSOWSKI Piotr - Samoobrona



SENAT ---------------



Nr - Nazwisko i imiona - Komitet wyborczy

4 - GRAJOSZEK Zbigniew Mariusz - Samoobrona

7 - SADOWSKI Sławomir - PiS

2 - BRODOWSKI Jerzy - PSL

3 - GORCZYCA Stanisław Andrzej - PO

5 - HARHAJ Jan - PO

1 - ALEKSIEJCZUK Bogdan - LiD

6 - JEDLIŃSKI Ryszard Ksawery - LiD