reklama
8
Gwiazdy, fusy od kawy i herbaty oraz wszelkie inne znaki na niebie i ziemi stanowiły o treści przepowiedni dla poszczególnych znaków Zodiaku. Życzę miłej lektury zarówno tym, co wierzą w przepowiednie, jak i tym, którzy nie przywiązują do nich żadnej wagi.

Mag KOTEUSZHOROSKOP 2008BARAN [21.03 20.04]

Prymityw bojowy i bezwzględny. Raczej ociężały umysłowo. Z trudem uczy się najprostszych rzeczy. Nieraz podłożyłby świnię, gdyby umiał. Wulgarny, rubaszny, uwielbia piwo i słone dowcipy. Często zostaje sportowcem lub treserem zwierząt. W życiu rodzinnym trzeba go trzymać z dala od pieniędzy przepuszcza swoje i cudze, a oddawać nie lubi. Stawiając komuś piwo (bardzo rzadko w chwilach, gdy znajduje się pod dobrą datą) żąda rewanżu; gdy spotka się z odmową potrafi miesiącami, publicznie to wypominać. Towarzysko nudziarz potrafi godzinami odmieniać zaimek ja. Będąc w lepszej formie wszczyna burdy i karczemne bijatyki. Dlatego należy uważać, gdy udajemy się z BARANEM do lokalu. Zwolennik partii rządzących zawsze; powtarza przy tym, że to nie jego wina, że partie tak często się zmieniają u steru rządów. Wiecznie krytykuje opozycję niezależnie od słuszności podejmowanych przez nią działań.

Szczęśliwe liczby BARANA w Dużym Lotku: 50,52, 54, 56, 58,60.BYK [21.04 21.05]

W życiu codziennym patrzy na pańską klamkę i jej też się trzyma. Hipokryta z natury, udaje altruistę (kobieta: męczennicę), a w gruncie rzeczy ludźmi pogardza. Kocha bogactwo i wszystko lokuje w pończosze zamiast skorzystać z usług banków. Egocentryk z sadystycznymi zapędami: rodzinę terroryzuje od maleńkości do późnej starości. Podczas gdy w domu nakazuje jeść kaszankę i chleb ze smalcem, sam udaje się na posiłki do wykwintnych restauracji. Uzurpator wszelkich możliwych przywilejów np. bardzo często, wykorzystując układy i znajomości, załatwia sobie bezpłatne karnety na klubowe mecze piłki nożnej, lecz nie korzysta z nich później. Podczas dyskusji, gdy rozmówca nie akceptuje jego poglądów, potrafi użyć siłowych argumentów. Krypto-zwolennik Samoobrony RP. Nie wstąpił w jej szeregi tylko dlatego, że nikt mu tego nie zaproponował. Na swoja kampanię nie wyłożyłby grosza, ale chętnie podpisałby czek in blanco.

Szczęśliwe liczby BYKA w Express Lotku: 43,45, 47, 49, 51.BLIĹšNIĘTA [22.05 20.06]

Wieczne bobo, tak intelektualnie, jak uczuciowo. Z niewielu rzeczy, które lubi najbardziej, to pogadać o niczym i zagrać w totolotka. Gaduły nękane gonitwą myśli, w starszym wieku uprawiają ględzenie. Często zostają aktorem lub pisarzem. Zmieniają zdanie częściej niż bieliznę osobistą. Nie mają żadnych poglądów. Nie znoszą wysiłku umysłowego i fizycznego. Swoją niechęć do wysiłku uzasadniają brakiem czasu, choć swobodnie mogłyby go wygospodarować, zamiast zajmować się duperelami w rodzaju: dlaczego administracja budynku nie powiadomiła ich osobnym pismem, że zatrudniono nową sprzątaczkę. Faktyczna niechęć do wysiłku wynika ze zwykłego lenistwa. Głośno wychwalają obecnego premiera i jego partię, ale o niczym to nie świadczy. Wcześniej wygłaszały peany na cześć poprzednich premierów i ich ugrupowań. Zapisałyby się do partii, ale boją się, że przy najbliższych wyborach, kto inny przejmie rządy i wówczas trzeba będzie zmieniać ugrupowanie.

Szczęśliwe liczby BLIĹšNIĄT w Multi Lotku: 81,82, 83, 84, 85,86, 87,88, 89,90.RAK [21.06 22.07]

Nieudacznik. Zapatrzony w siebie konserwatysta i oportunista. Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonań, zarówno na polu naukowym, jak i każdym innym. Jeżeli uzna, że sztuczkowe ubranie po dziadku jest bardzo dobre, nikt go nie skłoni do włożenia dżinsów nawet, gdy można ja okazyjnie kupić w trakcie wyprzedaży. Ze strachu potrafi zaatakować pierwszy. Z przyjemnością oczernia wszystkich i wszystko. Udaje twardego lub tolerancyjnego, kieruje się własnymi sympatiami i antypatiami. Ceni i lubi wygody oraz tzw. święty spokój. Kłopoty dnia codziennego wywołują w nim obrzydzenie np. często zapomina wpłacić w terminie, na konto urzędu skarbowego, należności podatkowych lub bankowych rat kredytu. Dlatego też niepostrzeżenie zrzuca wszelkie obowiązki na barki otoczenia. Ma ambicje polityczne chciałby zostać liderem którejś lokalnej partii, a później awansować na szczebel centralny, lecz nie potrafi zdecydować, która partia mu odpowiada.

Szczęśliwe liczby RAKA w Dużym Lotku: 1/2,1/3, 1/4, 1/5, 1/6,1/7.LEW [23.07 22.08]

Leniwy niezmiernie. Jego niebotyczna pycha potrafi zatruć życie każdemu, a obżarstwo zrujnować każdą kieszeń. Przy tym na ogół nie ma skłonności do tycia. Lubi by świat kręcił się wokół niego, więc zaciska zęby, uczy się niepotrzebnych rzeczy, pracuje, gdy inni odpoczywają wszystko po to, by imponować innym. Jego ulubionym wyczynem jest prowokowanie policji i udawanie później niewiniątka. Cechuje go niczym niezachwiane poczucie własnej wielkości, wartości i nieomylności. W życiu prywatnym LWY najwyżej cenią brylowanie w towarzystwie, które polega m.in. na ostentacyjnym (wyrażanym głośno, doniosłym tonem) zamawianiu najczęściej na koszt fundatora posiłków w lokalach gastronomicznych. Dowcipy opowiada zaczynając od puenty i dziwi się później, że nikogo to nie bawi. Cichy zwolennik Ligi Polskich Rodzin, choć sam nie zna powodów tej sympatii.

Szczęśliwe liczby LWA w Express Lotku: 1/8,3/8, 5/8, 7/8, ∞.PANNA [23.08 22.09]

Ma wdzięk słonia, pomysłowość królika, gderliwa i skąpa. Pedanteria PANNY czyni ją często nie do zniesienia w jakimkolwiek układzie: rodzinnym, towarzyskim i zawodowym. Gdy robi zakupy w sklepach na sprzedawców pada blady strach: zrzędzenie PANNY oraz czepianie się błahostek i szczególików ekspedientki doprowadza wprost do szewskiej pasji. PANNA w najdrobniejszych szczegółach analizuje sklepowy paragon dopatrując się, czy aby sklep nie doliczył jej podatku drogowego. W wypadku najmniejszych podejrzeń stawia zarzut oszustwa. Gdy sprawa się wyjaśni nie raczy nawet przeprosić. Nigdy nie improwizuje kalkuluje chłodno, a wszystko, co robi i mówi jest ciężkie, solidne oraz nudne jak flaki z olejem. Gdy pójdzie do kina, wówczas siedzący obok muszą zachowywać się jak trusie w przeciwnym wypadku spotkają się ze złośliwym komentarzem PANNY, która żując gumę i dłubiąc w nosie mówi głośno: Cóż za chamstwo! Cechuje ją absolutny brak zainteresowania polityką.

PANNA nie gra w totolotka, ale jej szczęśliwe liczby to: 100 zł, 100 ÂŁ, 100 USD.WAGA [23.09 22.10]

Trzeba mieć prawdziwego pecha, żeby urodzić się pod znakiem WAGI. Dwie lewe ręce, przytępiony słuch i wzrok, poczucie humoru i ambicje zawodowe w zaniku. Nie mają WAGI pieniędzy; brak im również powodzenia w miłości. WAGA mężczyzna próbuje to nadrobić korzystając z usług szeroko niegdyś opisywanych w tygodniku NIE agencji towarzyskich. Natomiast WAGA kobieta szuka męskiej pociechy w lokalach rozrywkowych zachowując się wyuzdanie i wyzywająco co niezmiernie podnieca męskie grono do podjęcia tematu. WADZE nie wiedzie się ani w domu, ani w pracy. Nie potrafi zarobić, zaimponować, błysnąć pomysłem. WAGI często piszą pamiętniki z nadzieją, że znajdzie się ich wydawca, który wydrukuje je nawet na dziecięcej drukarence. Bardzo interesuje się życiem politycznym; osobiście mniema, że jest w tej dziedzinie ekspertem, choć znajomi, gdy słyszą, że WAGA zaczyna dyskusję o polityce, natychmiast uciekają gdzie pieprz rośnie.

Szczęśliwe liczby WAGI w Multi Lotku: 100,110, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190.SKORPION [23.10 22.11]

Są niebezpieczne. Zdradzają, oszukują, intrygują dla samej rozkoszy niszczenia. Budują nie skąpiąc środków dobre mniemanie o sobie. Wszystko po to, żeby zaatakować podstępnie, od tyłu. Karierę SKORPION robi po przysłowiowych trupach. Jeżeli mówi, że ceni Twoją przyjaźń, to możesz być pewien, że przed godziną napisał donos do szefa CBA, iż planujesz wziąć łapówkę. Najwięcej zbrodniarzy rodzi się, gdy Słońce stoi w znaku SKORPIONA. O wszystko zazdrosny. Demonicznie inteligentny, psychopatycznie zaborczy. Próbuje tworzyć literaturę, licząc na duże dochody ze sprzedaży opublikowanych potworków literackich. SKORPIONY mężczyźni bardzo często zakochują się w damie lekkich obyczajów. Natomiast SKORPIONY kobiety nazbyt często wpadają w tzw. szał miłosny, który zazwyczaj prowadzi je do rozstania z dotychczasowym partnerem, mającym dość skoków w bok swej lubej. Nie bierze udziału w życiu politycznym tylko ze względu na to, że będąc członkiem jakieś partii, trzeba płacić składki członkowskie.

Szczęśliwe liczby SKORPIONA w Dużym Lotku: 0; Π; 0,10; 0,20; 0,30; 0,40.STRZELEC [22.11 20.12]

Mróweczka pracowita i uparta, stosująca metodę drobnych kroczków i celnego strzału przeważnie bez efektów. Objawia się to przeważnie przechwałkami o skutecznej grze w totolotka ma zakłady wydaje masę pieniędzy i chwali się miesiącami, że trafiła się piątka(prawdą jest, że padła owa piątka tyle, że kilka lat wstecz, ale nie STRZELCOWI tylko jego teściowej). Od dzieciństwa znajduje upodobanie w towarzystwie osób z tzw. marginesu, dlatego też często spożywa w ich towarzystwie, w krzakach lub pod sklepami, wina typu 17, Arizona lub Belzebub. Autor ściennych haseł chwalących rodzime wyroby winiarskie np. Tanie wina są dobre, bo są dobre i tanie. Agresywny optymista, kłopotliwy w pożyciu, antytalent rodzicielski. Na starość spisuje wspomnienia zmyślone od deski do deski, a na dodatek nafaszerowane błędami ortograficznymi. Błędy owe wynikają z niechęci do nauki, lekceważenia polonistów ze szkół, w których STRZELEC uczył się, jak również z faktu, że na starość dopadła go mocna skleroza. Skleroza jest też przyczyną tego, że nie pamięta do której partii się zapisał.

Grając w tym roku w Dużego Lotka STRZELEC ma gwarantowany sukces z całą pewnością trafi trzy trójki.KOZIOROŻEC [22.12 20.01]

W domu żandarm, w pracy tyran. Jeśli kobieta to osobowość Ksantypy. Ugina się tylko przed przemocą fizyczną lub psychiczną. Intelektualnie KOZIOROŻEC jest prymitywem, bez polotu, mściwy i pamiętliwy; nigdy nie przebacza. Rzadkie połączenie manii wielkości i kompleksu niższości z niewielkimi możliwościami umysłowymi i uczuciowymi. Zna hierarchię i wielbi ją podczas spotkań towarzyskich lub służbowych próbuje wkręcić się blisko jakiegoś notabla i przypodobać mu się, jednocześnie nie odstępując go i męcząc póty nie uzna, że inni mu zazdroszczą. Hierarchia daje KOZIOROŻCOWI mocny grunt pod nogami i poczucie bezpieczeństwa. Niemniej pełniąc odpowiedzialne funkcje, będąc osoba na tzw. stanowisku zachowuje się jak porządkowy czy też bramkarz w podrzędnym lokalu. KOZIOROŻCA rzadko spotyka szczęście, jednak czasami uśmiecha się ono do niego np. gdy za długi czynszowe zostanie wyeksmitowany, to jego szczęście polegać będzie na tym, że nie wywalą go na tzw. bruk. Popiera Platformę Obywatelską nie z przekonania, lecz z powodu mody: bo większość tak mówi.

Szczęśliwe liczby KOZIOROŻCA w Express Lotku: 44, 55, 66, 77, 88.WODNIK [21.01 18.02]

Nigdy nie oddaje pożyczonych pieniędzy, obmawia bliźnich, rzuca bezpodstawne oszczerstwa zawsze za plecami. Lubi mieć pieniądze, nawet na chwilkę, żeby potrzymać je chociaż w kieszeni. Gdy ma się z nimi rozstać, wówczas głośno narzeka na drożyznę, podatki i opłaty oraz małą wartość nabywczą pieniądza i trudności w jego zarobieniu. Ma pociąg do gastronomii notabene IV kategorii oraz wakacji w najbardziej zabitej dechami dziurze. Wynika to z faktu, że jest potwornie skąpy, czego wstydzi się, lecz nie okazuje. Lubi robić gesty charytatywne darowuje szkołom, szpitalom i innym instytucjom bezużyteczne graty, zawyżając kosmicznie ich wartość, a potem chwali się szeroko swoją hojnością. W myślach zaś oblicza korzyści wynikające z darowizny i wysokość odpisu podatkowego. Sposobem tym próbuje oszukać urząd skarbowy licząc na nawał pracy urzędników i niedostrzeżenie przez nich tych małych przekrętów. Przeważnie żeruje na rodzicach, małżonku i dzieciach. Tym ostatnim wybiera drobniaki ze skarbonki. Krypto zwolennik Prawa i Sprawiedliwości, o czym nie zamierza głośno mówić i przyznawać się z obawy przed ośmieszeniem.

Szczęśliwe liczby WODNIKA w Express Lotku: 4,4; 5,5; 6,6; 7,7; 8,8.RYBY [19.02 20.03]

Są zakłamane do tego stopnia, że tracą orientację w tym, co jest prawdziwe, a co wirtualne. RYBA przeczy sobie, kłamie innym, kręci bez przerwy, ale nie czerpie z tego korzyści; robi to wedle zasady sztuka dla sztuki. Ludzie spod tego znaku są najpodatniejsi na manipulowanie nimi, ulegają bowiem bez najmniejszych oporów różnorakim wpływom. Skłonne do fanatyzmu stają się narzędziem w ręku osobowości silniejszych. Zbyt często ulegają hasłu ryba lubi pływać. Znikają wówczas z domu (tzw. tygodniówka) i rozpływają się w alkoholowych oparach w przypadkowym towarzystwie. Po powrocie do domu tłumaczą rodzinie swoją nieobecność nagłym wyjazdem służbowym lub nieodpartą potrzebą odwiedzenia wyimaginowanej rodziny. Mają szalone pomysły np. wykupić ulotki reklamowe (rozdawane za darmo w hipermarketach) i sprzedać je z olbrzymim zyskiem. Są też gorącymi zwolennikami gry na giełdzie. Niestety ich wiedza na ten temat nie obejmuje jeszcze faktu, iż aby grać należy najpierw wykupić pakiet jakiejś firmy lub firm notowanych na giełdzie.

Szczęśliwe liczby RYB w Dużym Lotku: 4, 7, 13, 21, 33 i 44; RYBY jednak w totolotka nie grają.

Comments

  1. 1

    prowokat123 4247 days ago Permalink

    Wierzyć? Nie wierzyć? Ale mój się zgadza! Coś w tym musi być.

  2. 0

    obserwator 4229 days ago Permalink

    no no, całkiem ciekawe i często prawdziwe charakterki są tu opisane :)