reklama
6
Od jakiegoś czasu most przez rzekę na ul. Gdańskiej co raz to bardziej zaczął świecić aż (tak wygląda) zaświecił pełnym oświeceniem urzędników (jak dotąd nikt oficjalnie się nie przyznał do pełnego oświecenia)?Miało być ładnie a wyszło jak na wiejskiej kładce (nic nie ujmując wiejskim kładką). Niby to ładnie tak oświetla nam rzekę (może z myślą o nocnych poławiaczach) pod mostem. Ryby mają jaśniej niż nie jeden braniewianin przed swoim domem. Ciekaw jestem ile to Nas kosztuje, te świecidełka jak na kiepskim odpuście.

Koszt pewnie nie jest bardzo duży i na pewno w Braniewie są miejsca bardziej warte oświetlenia, niż rzeka pod mostem - choćby ze względów na bezpieczeństwo mieszkańców.

Być może to nie miasto zdecydowało o tym i nie miasto płaci za oświetlenie rzeki pod mostem.

Most i rzeka znajduje się w mieście Braniewo i na pewno można by było to oświetlenie bardziej sensownie zrobić.pozdrawiam,

tych oświeconych i nieoświeconych:)

Comments

 1. 0

  gosh 3741 days ago Permalink

  Co do oświetlenia, to mi się podoba. Może nie jest jakieś super, ale przyjemnie jest się przejść wieczorem na spacer. Jestem z tego zadowolona. Może przestańmy wszystko krytykować i wytykać palcami a zacząć doceniać. Pozdrawiam.

 2. 0

  monter 3721 days ago Permalink

  to czy się podoba oświetlenie czy nie jest indywidualną sprawą. Ja osobiście nic nie mam do oświetlenia betonowych barier na moście, jednak to nie mój kolor.
  Zastanawia mnie natomiast to na jakiego grzyba oświetlona jest rzeka pod mostem. Tego nie rozumiem. I może by ktoś wyjaśnił w jakim celu to jest zrobione.

  pozdrawiam.

 3. 0

  KrzysztofKotowski 3715 days ago Permalink

  "Może przestańmy wszystko krytykować i wytykać palcami a zacząć doceniać"

  Krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Za bardziej szkodliwe uważam zgodne, gremialne klaskanie za wszystkie, nawet najmniejsze, tzw. sukcesy władzy.

  pozdr

 4. 0

  KrzysztofKotowski 3715 days ago Permalink

  "I może by ktoś wyjaśnił w jakim celu to jest zrobione."

  Żeby żyło się lepiej. Wszystkim... rybom.

  pozdr

Who Upvoted this Story