reklama
6
z donosu dziennika elbląskiego wynika, że jest prowadzone śledztwo w sprawie wypadku Starosty braniewskiego L. Dziąga z dnia 25 czerwca.

Jak dobrze pamiętam jego żona miała problemy z jazdą pod wpływem - sprawę delikatnie mówiąc próbowano ukręcić.

Dopiero jak się zrobił szum medialny na cały kraj owa pani została potraktowana jak każdy pijak kierujący pojazdem.W to, że sprawa będzie uczciwie prowadzona wątpią niektórzy internauci komentujący owe doniesienie na stronach dziennika.I tak niejaki fisz komentując napisał: "...gdybym popełnił taki czyn ja lub któreś z Was, to nie wiem czy nie przebywalibyśmy do tej pory na jakiś śledczaku. a tu? ku..a! może jeszcze medal jemu dać!..."inny internauta o ksywce Kierowca pisze: "...stwierdzam że jest to szukanie osła ale nie w maszym staroście który powinien za to beknąć. Jeżeli jechał od strony Elbląga to cała droga jest obstawiona znakami ograniczającymi prędkość na początku jest wielki znak informujący o robotach drogowych, zjazdy objazdy oświetlone światłem błyskowym itp. Tylko nasz Pan Starosta tego nie widział i masz Ci pech betony wbiegły mu przed samochód..."Ja osobiście wierze, że prokuratura jest bezstronna (przynajmniej w znanych mi przypadkach "szarych" ludzi tak jest) ale jak to będzie w wypadku Starosty - w końcu to nie byle kto.

Comments

 1. 2

  leser 4010 days ago Permalink

  O ile dobrze pamiętam to ten pan już kilka razy miał poważne problemy z przestrzeganiem prawa ruchu drogowego i za każdym razem sprawie łeb ukręcono ponieważ jest członkiem "grupy trzymającej władzę". Tym razem prawdopodobnie będzie tak samo bo tylko maluczkim można wmawiać, że wszyscy obywatele są równi wobec prawa. Natomiast wątpiących odsyłam do powieści Orwella pt. Folwark Zwierzęcy.

 2. 1

  antyuser 4008 days ago Permalink

  jak się nie mylę to L.D. jest członkiem PO

 3. 1

  KrzysztofKotowski 4009 days ago Permalink

  Monter
  "Ja osobiście wierze, że prokuratura jest bezstronna..."

  A ja jakoś tak, wiary Twej nie podzielam. Sam nie wiem dlaczego. :)

 4. 1

  antyuser 4008 days ago Permalink

  Ja też jestem przekonany, że jednak wiara Montera jest bez podstaw :)

 5. 0

  prowokat123 4008 days ago Permalink

  antyuser
  "jak się nie mylę to L.D. jest członkiem PO"

  Nie mylisz się, wypada mi tylko potwierdzić

 6. 0

  leser 4003 days ago Permalink

  Podobno nie wszystkim sprawom "łeb ukręcono". Gminna wieść niesie, że pan L.D. za potrącenie samochodem kobiety na przejściu dla pieszych otrzymał wyrok w zawiasach ale czy wiedzą o tym organa ścigania?